Slavné osobnosti a jejich flámy

7. října 2014 v 20:30 | Aireis |  Můj svět
Vídáme je v televizi, slýcháme v rádiích, čteme o jejich intimnostech na každym koutě internetu nebo bulvárních novin. Nikdy jsem neměla velké štěstí na potkávání slavných a určitě nepatřím k pražanům, kteří k tomu mají velké předpoklady. Pouze mi bylo "dopřáno" je obsluhovat na rautu, který se konal po živém vysílání Českého lva.

Jistě tuto událost všichni známe - osobně vím pouze to, že je to velký meeting a přepatlaná událost udělování filmových cen - a hvězdičkama se nám to tu jen hemží. Musím říct, že se jednalo o jednu z nejzdlouhavějších a nejtrapnějších akcí, které jsem doposud za svou kariéru pingla na střední zažila. Ztratila jsem veškeré iluze o tom, že by slavné osobnosti měli nějaké osobní zábrany a snažily se bránit nenažraným novinářským supům ke slétnutí na večeři.

Na zemi jste mohli nasbírat spoustu zajímavých věcí - jídlo, střepy, odložené skleničky na schodech (které téměř řvaly: ,,Kopni do mě! On to někdo zamete.") až po sošky a šeky, které byly udíleny. Sem tam nějaký člověk zpitý do mrtva. Kozy Haliny Pavlovské rozvalené po celém barovém stolku, že se pod nima veškeré jídlo dokonale schovalo. Nemluvě o její zadnici, která se otáčela vždy do směru, kterým jsem chtěla v nejbližších 5 sekundách projít. Upocená a smradlavá podpaždí. Roden celý večer vyhlížel jak sup z kouta místnosti a pohrdavé pohledy Adamovské, kdykoliv jsem v jejím okolí nabízela jednohubky. Aha, nejspíš drží dietku.

Perličkou se stal ječící - namol opilý - vozíčkář, který se rozhodl protunelovat si cestičku k alkoholu v nejpřeplněnějším kuřáckém salónku a hlasitě dával všem najevo, že tu je - pokud jim zrovna vědomě nenajížděl na nohy.


Sečteno a podtrženo - obsluha slavných osobní se nijak neliší od obsluhy kopáčů silnic či kohokoliv jiného. Ačkoliv delší dobu přemýšlím nad tím, proč je u nás za slavného označován každý druhý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama