Proč a koho hledám

6. října 2014 v 11:49 | Aireis |  Můj svět
Už dlouhou dobu se potýkám s hlubokou osobní krizí. Mám přítele. Poměrně dlouho a od poměrně brzké doby svého 'dospívání'. Dá se říct, že mám štěstí v neštěstí. Potkala jsem skvělého člověka, který mi svou lásku neustále dokazuje a mezi jeho největší důkazy patří jeho ochota se změnit. A když už změna, tak pořádná. Přestal kouřit, hulit a pije zcela výjimečně. Teď zpětně sám říká, že jen čekal na chvíli, kdy bude mít důvod přestat. Zde nastává problém. Oba jsme se pohybobali ve společnosti, kde se denně chodilo do klubů, utrácelo se za alkohol, marihuanu, chodili sbírat houbičky do lesa a byl zázrak potkat někoho ve střízlivě-vyhlížejícím stavu. Změna s sebou nesla také nezájem stýkat se s těmito lidmi. Náhle zjištění, že si s nima v podstatě nemáte co říct, ačkoliv je všechny máte rádi. Falešná představa toho, že lepší lidi už nemůžete potkat. A zážitky s nima prožité? Ztratili váhu a stydím se za ně, jelikož momentálně mám mnohem větší zážitek z přečtení kvalitní knihy.

Jádro věci.

Chci poznat někoho nového. Holku, kluka, mimozemšťana, pískomila. Kohokoliv, s kým si budu rozumnět, budeme budovat postupně své přátelství ať už vědomě či nevědomě. Doufám, že tento blog postupně ztratí svůj počáteční úmysl a díra ve mně se alespoň z části vyplní.

Něco, co mi přítel není schopný dát, ačkoliv se o to snaží.
Opravdového přítele. Kamaráda.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jorika Jorika | Web | 6. října 2014 v 11:56 | Reagovat

Moc ti přeju, abys toho správného člověka potkala, je krásné číst, že ses z toho všeho dostala. Zrovna nedávno jsem viděla tak trochu podivné lidi sbírat n louce ty malé houbičky, měli v kočárku malé dítě a nějak mi toho mimča bylo líto.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama